Kremlin-Rexson viimistlusseadmed

Avaleht » Ettevõttest » Tootja - seadmed » Kremlin-Rexson viimistlusseadmed

Pildid / - KREMLINKremlin, asutatud 1925 aastal, prantsuse juhtiv pihustusseadmete (pinnaviimistlusseadmete) valmistaja pakub täielikku valikut pihustusseadmetest pinnakaitsevahendite, värvide, isolatsioonimaterjalide ja sh liimide pealekandmiseks ning ekstrudeerimiseks. Kremlin toodeteks on Airmix®-, kõrgsurve-, madalsurve- ja elektrostaatilised õhkpihustussüsteemid puidu-, metalli- ning autotööstusele.

Tõhus arendustöö ja uuringud võimaldab Kremlin-Rexson-il pakkuda parimaid seadmeid vastavalt nõudmistele nii puidu-, metalli- ja plastikutööstuses, kui ka autovärvalitele.

Kremlin-Rexson on Airmix® tehnoloogia pioneer:
1975 aastast juhtival kohal oleva pihustustehnoloogia Airmix® töötas Kremlin-Rexson välja selleks, et vähendada värvi- ja kasutuskulusid, suurendada tootlikkust, parandada töötingimusi ja säästa keskkonda.

35 aasta jooksul pidevalt täiustatud Airmix® on tänaseks kõige tõhusam mitteelektrostaatiline pihustustehnoloogia, mille pihustuse kasutegur on kuni 86% (± 2%).

Kremlin-Rexson-i Airmix® püstol muutus kohe pärast väljatulekut puidutöötlemise valdkonnas etalonseadmeks. Järk-järgult saavutas see edu ka teistes nõudlikes valdkondades nagu näiteks raudteetehnika, lennundus, taastuvenergia, autotööstus ja masinaehitus.

Maailmas on Kremlin-Rexson seadmete kvaliteeti märgatud ja seda tunnustatakse. Eestis kasutavad Kremlin-Rexson paigaldatud seadmeid üle 300 puidusektori tootja, kelle hulgas on suurettevõtteid, kutsekoole kui ka eraisikutest väikeettevõtjaid.

Kremlin-Rexson tooted: SIIT

Kremlin-Rexson tehnoloogiad: Airmix®

Rekvisiidid

Kremlin-Rexson
Telefon: +33 1 49402525
Faks: +33 1 48260716
Internet: www.sames-kremlin.com